payday loans

Düğün müziği

Kategori: Düğün, Evlilik
Yazan:
Tarih: 09 Ocak 2012

düğün müziği

Düğün gününüz aynı zamanda hayatınızın en büyük partisi olacak. Stresli ve heyecanlı geçecek bu günü eğlence dolu bir şekilde kutlamak için müziğin değerini yadsımayın ve bu önemli ayrıntıyla ilgilenmeyi unutmayın.

Düğün müziklerini seçerken nelere dikkat etmeli?

Müzik, herkes için çalmalı

Bir caz sever olabilirsiniz. Ancak müzik planlaması yaparken kendi zevkiniz kadar misafirlerinizin de eğlenceli vakit geçirmesi gerektiğini hatırlayın. Onlar ne kadar coşkulu olursa, siz de o kadar çok eğlenirsiniz.

Bunu bir parti olarak düşünün ve misafirler için canlı, heyecan verici bir ortam hazırlayın. Güncel ve hareketli parçalar seçebilirsiniz.

Akustiğin önemini unutmayın

Akustik, mekanın yapısına göre her köşede farklı olacaktır. Eğer bir müzik grubuyla anlaştıysanız; düğün için seçilen mekanın akustik durumu ilgili geribildirim vermelerini isteyin. Mekanın müzisyenleri varsa, çalınacak parçalar ve istekleriniz üzerine konuşun.

Herkesi mutlu edemezsiniz!

Kısmi bir çalma listesi oluşturun ve düğün gününden en az 2-3 hafta önce dj veya grubun liderine verin. Düğün günü yakınınızdaki bir-iki kişi ve düğün planlayıcısı dışında kimseden gelen istekleri kabul etmemesini grubun lideri veya dj’e söyleyin. Böylece doğabilecek karmaşık bir trafiği engellemiş olursunuz.

Yorum yapın

Dizi Film Blog